واردات از قاره آفریقا

واردات خود را به ما بسپارید
قاره آفریقا شامل 54 کشور مستقل می باشد، که عبارتند از: الجزایر، آنگولا، مراکش، بنین، بوتسوانا، بورکینافاسو، بوروندی، کامرون، کیپ ورد، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کوموروس، جمهوری دموکراتیک کونگو، جمهوری کنگو، جیبوتی، مصر، گینه استوایی، اریتره، اتیوپی، گابون، گامبیا، غنا، گینه، گینه بیسائو، ساحل عاج، کنیا، لسوتو، لیبریا، لیبی، ماداگاسکار، مالاوی، مالی، موریتانی، مراکش، موزامبیک، نامبیا، جمهوری نیجر، نیجریه، روآندا، سائوتومه و پرنسیپ، سنگال، سیشل، سیرالئون، سومالی، آفریقای جنوبی، سودان، اسواتینی، تونس، توگو، تانزانیا، اوگاندا، زامبیا و زیمبابوه
تجارت با آفریقا، واردات کالا از آفریقا در شرایط تحریم تخصص ماست.
فرآیند تجارت با تولیدکنندگان آفریقایی برای بازرگانان با تجربه همواره سودآور و همچنین آسان بوده است؛ البته در این بین دو عبارت بسیار تعیین کننده است: آشنایی به قوانین و شرایط بازار آفریقا و همچنین تجربه تجارت و بازرگانی.
بسیاری تمایل دارند که عملکرد صادرات آفریقا را ضعیف و ناکارآمد جلوه دهند، در صورتی که صادرات آفریقا طی چند دهه اخیر از نظر آماری افزایش یافته است و به طرز چشمگیری بهبود یافته است.
 اقلام عمده وارداتی ایران از آفریقا
چای، قهوه، کاکائو، روغن آفتابگردان، روغن پالم چای، فسفات، دانه کنجد، توتون، و تنباکو، برخی میوه جات گرمسیری و حبوبات بوده است.
موسسه آتیه داران روماک با استفاده از تیم مجرب خود خدمات گسترده ای را در زمینه واردات کالا به ایران به خصوص واردات از آفریقا ارائه می کند. لذا این شرکت با داشتن نمایندگان مستقر در کنیا می تواند روند واردات کالا از آفریقا را برای بازرگانان بسیار تسهیل و تسریع نماید.
یکی از خدمات موسسه روماک در تجارت بین المللی با قاره آفریقا گرفتن پروفرما، فاکتور از شرکت ها و کارخانجات آفریقایی است، همچنین شما می توانید جهت واردات کالا از آفریقا و سایر خدمات بازرگانی با موسسه آتیه داران روماک در ارتباط باشید.
از خدمات دیگر این موسسه به بازرگانان ممکن است به حسن نیت و اعتبار فروشندگان و تولیدکنندگان آفریقایی اعتماد نداشته باشند و یا بعضا در مواردی دچار مشکل شده باشند، به همین دلیل موسسه روماک با داشتن متخصصان بازرگانی و بازاریابی خود می تواند مذاکرات و مکاتبات را با شرکت های آفریقایی انجام داده و حتی با نیروهای مستقر در کشورهای مهم آفریقا مثل کنیا، تانزانیا، ساحل عاج، آفریقا جنوبی و…. جلسات حضوری با فروشندگان و تولیدکنندگان داشته باشند و به کارخانجات و دفاتر آن ها مراجعه کرده تا از صحت و اعتبار آن ها اطمینان یابند. همچنین با دریافت اطلاعات تولیدکننده و فروشنده آفریقایی از طریق راهکارهای متنوع می توانند حسن اعتبار آن ها را هم مورد بررسی قرار دهند.
امتیاز بدهید post
موسسه آتیه داران روماک

موسسه آتیه داران روماک

مجری بازاریابی و توسعه صادرات

راهنمای مطالعه

موسسه آتیه داران روماک در سال 1391 با لطف خداوند فعالیت خود را در زمینه بازاریابی و خدمات توسعه بازار داخل و خارخی آغاز نموده است.

جدیدترین مطالب
شبکه‌های اجتماعی ما
1398-06-09
شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.