مشاوره رایگان به مدت محدود

مشاوره رایگان

برآورد هزینه‌ها

حمل و نقل، بیمه، گمرک و ...

استانداردها

ورود به بازار

طراحی

بسته بندی محصول

نقشه راه

طرح توجیهی

صادرات محصول شما

دیدگاه روماک

موسسه آتیه داران روماک با گذشت یک دهه از فعالیت خود همواره بر آن بوده تا مسیر صادرات و بازاریابی را برای تولیدکنندگان کالا و خدمات عزیز ایرانی فراهم کرده و در این مسیر همراه ایشان باشد.

این موسسه با تدوین استراتژی‌های بهینه و کارامد و توسعه روابط داخلی و بین الملل همواره تلاش کرده بهترین نتایج ممکن را برای مشتری‌های خود به ارمغان بیاورد.

موسسه آتیه داران روماک آماده است تا به تولیدکنندگان کالا و خدمات، مشاوره رایگان برای توسعه صادرات و کسب و کار ارائه دهد.

مزایای همکاری با روماک

موسسه آتیه داران روماک با تدوین برنامه‌ و استراتژی‌های پویا بر آن است تا کالاهای ایرانی که به حق دارای پتانسیل بسیار بالا در فروش و رقابت با رقبای خارجی است اما به واسطه شرایط سیاسی و اقتصادی دیده نشده و یا از رقابت دور بوده‌اند را فراهم کند.

از جمله این استراتژی‌ها تاسیس شرکت‌های فعال در کشورهای آفریقایی مانند کنیا (شرکت SHOKA TRADINGساحل عاج (شرکت مستقیم روماک)، آفریقای جنوبی (در دست راه اندازی) و تونس (در دست راه اندازی) است که به طور مستقیم دارای شو روم‌های اختصاصی و فعال برای محصولات ایرانی است.

همچنین ایجاد غرفه‌های نمایشگاهی در رویدادهای نمایشگاهی مهم در کشورهای آفریقایی برای تولیدکنندگان ایرانی عزیز فراهم نموده است.

با گذشت یک دهه از فعالیت موسسه آتیه داران روماک و ایجاد روابط پایدار و شبکه‌ای از افراد خبره توانسته‌ایم ساز و کاری‌هایی را تدوین و توسعه دهیم تا باعث تسهیل در امور صادرات گردد.

یکی از مزایای رقابتی دیگر موسسه آتیه داران روماک صرفه جویی در میزان هزینه‌ها و کاهش ریسک صادراتی تولیدکنندگان محترم ایرانی است.

از جمله مزیت‌های رقابتی موسسه آتیه داران روماک فراهم کردن بهترین راه رشد و توسعه برای شرکت‌هایی است که با کمبود زمان و تخصص لازم برای ورود به بازارهای بین المللی مواجه هستند.

فرم تماس

شما میتوانید با پر کردن فرم زیر درخواست مشاوره خود را ثبت کنید

مشاهده
کشیدن